certified electronic tool EVOSERVIS

Logo systému

Žilinský samosprávny kraj

Basic information about the contract

Information about the contracting authority

Name of the contract / Title: Žilinský samosprávny kraj
Address: Komenského 48
011 09 Žilina
Contact: Show contact

Contacts

×

Contracting Authority:
Žilinský samosprávny kraj
Danka Ďurinová
+421415032330
danka.durinova@zask.sk

Status of contract

Terminated receipt of offers

Receipt of offers was terminated. Offers are being evaluated.

Information about the contract

ID of the contract in elec. tool: 4884931114
Name of the contract: Liptovské múzeum v Ružomberku - PD - rekonštrukcia rozvodov inžinierskych sietí v MLD Pribylina - areálový rozvod vody
Procedure of awarding public contract: Contract award of low value
Object of contract: Construction work
Estimated value of contract: 69 988.35 EUR excluding VAT
The criterion for the evaluation of offers: Lowest price
Date for starting receiving offers: 14.7.2016 at 14:30
End of receiving offers: 27.7.2016 at 9:45

A description of subject of the contract

Predmet zákazky rieši komplexnú výmenu rozvodov vody a modernizáciu vodojemu pre areál Múzea liptovskej dediny v Pribyline.

Areál Múzea liptovskej dediny (ďalej MLD) je zásobovaný pitnou vodou z vlastného vodného zdroja – kopanej studne a vodojemu (VDJ). Vzhľadom na nevyhovujúci technický stav vodovodu (úniky vody) je nutná jeho výmena.
V roku 2015 sa položil nový
... show more

A description of subject of the contract

×

Predmet zákazky rieši komplexnú výmenu rozvodov vody a modernizáciu vodojemu pre areál Múzea liptovskej dediny v Pribyline.

Areál Múzea liptovskej dediny (ďalej MLD) je zásobovaný pitnou vodou z vlastného vodného zdroja – kopanej studne a vodojemu (VDJ). Vzhľadom na nevyhovujúci technický stav vodovodu (úniky vody) je nutná jeho výmena.
V roku 2015 sa položil nový areálový vodovod s prípojkami pre jednotlivé objekty v súbehu s vymieňaným kanalizačným potrubím v dolnej časti areálu MLD. Dočasne sa prepojil s existujúcim vodovodným potrubím (realizácia rok 2016).
Navrhovaný vodovod slúži prednostne na zabezpečenie pitnej a úžitkovej vody pre potrebu MLD. Neslúži na požiarne účely, i keď sa jeho využitie na hasenie požiaru nevylučuje (STN 755401-Navrhovanie vodovodných potrubí, čl.15). Preto sú na vodovode navrhnuté dva podzemné hydranty DN80.Základné údaje o predmete zákazky:
SO 01 Vodovod – výmena vnútroareálových rozvodov
Rozsah prác:
- Zemné práce
- Položenie potrubí
- Podsypy, obsypy a zásypy potrubí
- Označenie inžinierskych sietí
- Montážne práce
- Terénne úpravy

Predpokladaný finančný náklad stavebnej časti (podľa rozpočtovej dokumentácie) –69 988,35 bez DPH, 83.986,02 vrátane DPH

Predpokladaná doba realizácie 8 týždňov od prevzatia staveniska. Predpokladaný termín pre výkon prác: august/september/október 2016.
- práce budú vykonávané v areáli MLD v Pribyline, je nutné vopred dohodnúť harmonogram prác so správcom – Liptovské múzeum v Ružomberku.
- práce v uzavretom areáli je možné vykonávať denne od 7:00 do 18:00 hod., v sobotu a nedeľu po dohode so správcom
- dodržanie podmienok realizácie prác podľa PD a návrhu ZoD, realizačné detaily vopred odsúhlasiť so správcom
- vytýčenie vnútroareálových rozvodov si zabezpečí vybraný uchádzač v spolupráci so správcom
- vytýčenie inžinierskych sietí iných správcov si v prípade nutnosti zabezpečí na vlastné náklady vybraný uchádzač pred realizáciou stavby
- zabezpečiť všetky skúšky a merania potrebné pre riadne ukončenie diela a jeho uvedenie do prevádzky, náklady zahrnúť do ceny diela
- vypracovať dokumentáciu skutočného vyhotovenia diela s geodetickým zameraním a návod na obsluhu zariadenia s upozorneniami/ odporúčaniami pre správcu spolu so zaškolením obsluhy, náklady s tým spojené zahrnúť do ceny diela


Backwards

Copyright © 2025 KDV. All rights reserved
HOTLINE: +420 775 404 045, E-MAIL: podpora@evoservis.sk
šipka nahoru